Mamy jeszcze wiele rzeczy
do zrobienia, jedną z nich jest
Twoja darmowa energia.

Skontaktuj się z nami

Co możemy Ci zaoferować?

Solvent

Cechuje nas pasja i nieprzeciętne doświadczenie, a kieruje nami chęć rozpo­wszechnienia w Polsce odnawialnych źródeł energii w trosce o zdrowie nasze i naszych klientów.

Proponujemy szeroką gamę produktów, które dobieramy indywidualnie, aby klientom zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie dla ich własnej elek­trowni.

Działalność rozszerzyliśmy już na całą Polskę, a klienci chwalą sobie przystępne ceny, ogrom wiedzy naszych pracowników, kontakt z firmą o każdej porze dnia i nocy, montaż wykonany z należytą starannością, dbając jednocześnie o este­tykę wykonania i bezpieczeństwo jej użytkowników.

Zadbaliśmy także o wiedzę i umiejętności naszych instalatorów, dlatego posiadają oni zarówno certyfikaty polskie, jak i zagraniczne.

Firma Godna Zaufania
Lider w branży
Rzetelna firma

Jak to działa

Jak działa fotowoltaika?

Dom
Jak to działa
Jak to działa
Kontakt
Kontakt

Korzyści płynące z instalacji fotowoltaicznej

Piggy
Oszczędność

I to nie mała, bo fotowoltaika zwraca się aż 6-krotnie! Posiadanie instalacji pozwala zaoszczędzić średnio 147 400 PLN w skali 25 lat. Dodatkowo zwiększa wartość domu i działki.

Piggy
Niezależność i odporność

Na wszelkie podwyżki. W ciągu ostatnich 3 lat cena hurtowa prądu w Polsce zwiększyła się o 63% i obecnie jest on najdroższy w Europie.

Ecology
Ekologia

Dzięki fotowoltaice nie pozyskujemy energii z węgla, tylko ze słońca, znacznie redukując emisję CO2 w naszym kraju.

Armchair
Komfort

W 100% bezobsługowy system pozyskiwania prądu z 25-letnią gwarancją i żywotnością nawet do 40 lat.

Money
Dotacja

Dofinansowania i wszelkiego rodzaju ulgi pozwalające obniżyć koszty instalacji nawet o 70%.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z naszej oferty lub dowiedzieć się więcej? Kosultanci Solvent służą pomocą. Wystarczy, że zamieścisz poniżej swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe